עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
GeminiGod Is A WomanSomeone who writesedya
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כמה נקודות לסיכום

22/12/2017 03:19
כותבת
החיים שלי
*אני מתחילה למאוס בעבודה הזאת ואני לא מצליחה לתפקד בעבודה...
בתקופה האחרונה והשבוע במיוחד, כבר אין לי כח, בכלל, בכלל, לעשות את העבודה שלי ואני מתבלבלת הרבה פעמים ושוכחת ואני מרגישה שאני עובדת על 0.001% מהיכולות שלי, מה שדי הגיוני בהתחשב בכך שבשבוע האחרון כמעט ולא ישנתי(כולל עכשיו,ברגע זה, שזה 2 בלילה !!)והגעתי לעבודה כשאני מגרדת את שרידי הערנות והאנרגיה האחרונים כדי להמשיך לעבוד ולא פשוט ללכת חזרה לדירה ולישון או להחליט לא להגיע בכלל לעבודה,וגם העבודה עצמה הייתה גרועה, הרגשתי לא טוב עם איך שעבדתי ותפקדתי, נכון שזה לא רע בהתחשב שכמעט ולא ישנתי, אבל מאוד רע ממה שאני מצפה מעצמי בכללי,
ומבחינת שירות ומענה אין מה להתלונן, הייתי מאוד מנומסת ועשיתי את מה שאני חייבת, אולי לא יותר, אבל את מה שהייתי חייבת,
וסתם הרגשה לא נעימה כזאת.
ואני רוצה לחזור לישון טוב בלילות ולעבוד היטב בימים ואני רוצה להמשיך עם המטרות שלי ועם הרצונות שלי בחיים.

*פנים,התחלתי טיפול עם מינוציקלין(כדורים) ועם המשחה בנזק,
כבר ביום שלישי הפסקתי לקחת את המינוציקלין וברביעי כבר ביקשתי להחליף כדורים, כי זה עושה לי בחילות איומות(ולקחת רק 2 פעמים!)
ואפילן עכשיו, ביום חמישי בערב, אני עדיין סובלת מבחילות, פחות גרועות, אבל עדיין.
אז היא אמרה לי שאין לה כדורים אחרים להציע לי יותר, ואם אני רוצה היא יכולה לרשום לי ראקוטן.
דבר ראשון, מה זאת אומרת אין לה מה להציע לי יותר, זה כל מה שיש לרפואה המערבית המפותחת המתקדמת והמהוללת להציע לי? מינוצילין וראקוטן? זה מטורף והזוי לגמרי. אני יכולה להבטיח שאם הרוסים היו מכריזים שהם מפתחים משחה לפצעונים כדי שהרוסים יהיו העם הכי יפה בעולם, באותו הרגע האמריקאים והסינים היו קופצים מכעס והם היו מתחילים להתחרות עם רוסיה  בפיתוח מוצר שבאמת עובד ויעיל ועם מינימום של תופעות לוואי ופגיעות אחרות.
למה? כי זה נוגע להם באגו וגורם לצורך התחרותי שלהם להתעורר ולהראות שהם הטובים ביותר המוצלחים והחכמים בעולם. בעיקר יותר מהרוסים. והנה. במקום פצצת גרעין, רוב האנשים בעולם לא היו סובלים מצלקות בפנים בגלל פצעי בגרות משנים קודמות, אלא היו מתהדרים בפנים נקיות וחלקות.
אבל לא, סדר העדיפויות להשקעת הזמן והכסף הולך למשלוח פיצות ברחפנים ולדרכים משוכללות יותר ויותר להרוג אחד את השני.
זה לא שזה בלתי אפשרי שתרופה כזאת תהיה קיימת או שאין לנו את הכלים, זה עניין של סדר עדיפויות להקצאת משאבים של כסף וזמן.

אז הרופאה אמרה לי להתחיל לקחת את הרואקטן בשבוע הבא, כדי שהתרופה הקודמת תצא מהדם שלי ושלא יהיה עירבוב בין שתי התרופות, וגם אמרה לי להמשיך לשים את המשחה וכשאתחיל עם הראוקטן  להפסיק,כי הרואקטן ייבש לי מאוד את הפנים וגם נתנה לי מרשם לקרם לשפתיים יבשות. אז בינתיים אני רק עם המשחה.
והיא ממש עוזרת. וזה רק תוך שבוע אחד!! אם התרופה הקודמת לא הייתה גורמת לבחילות איומות כמו שהיא גרמה לי, הייתי ממשיכה בכיף לקחת אותה, כי זה נראה שזה באמת משפיע ובמהירות.
אבל הבחילות הבחילות, אפילו עכשיו שעברו שלושה ימים מאז שהפסקתי עדיין יש לי בחילות.

*אנגלית. גיליתי שאם אני קוראת טקסט שמעניין אותי או רואה סרטונים ביוטיוב שמעניינים אותי, אני יכולה להבין לא רע בכלל מה קורה שם.
וראיתי עכשיו סרטונים על אנשים מהעולם ששלחו את דגימת הרוק שלהם למעבדה של פיענוח גנים כדי לגלות מאיסה מוצא הם, ולחלקם היה מצויין אחוז בודד כזה או אחר של גנים 'אשכנזים'(ככה הטסטרים/אנשי המעבדה/אנשי החברה החליטו לקרוא לזה)
שהם כתבו בסוגריים 'יהודים'.
אבל מאיפה לכם לדעת מה זה 'גן' יהודי. הרי אז צריך משהו להשוות אליו,ואיך יודעים שהשוואה הזאת ספציפית נכונה?
ואם זה יהודי מזרחי שאבותיו הם יהודים אבל שלא עברו דרך ספרד לאירופה אלא הגיעו ישר לאחת ממדינות ערב, אז מה, יגידו שהוא לא יהודי? איך הם יכולים על יהודי כזה להגיד שהוא יהודי? הרי עם ישראל, הוא עם מזרחי, אברהם ושרה, יצחק ולאה, יעקב רחל לאה בלהה וזילפהה, האבות והאימהות שמהם עם ישראל נוצר, כולם הם אנשים 'מזרחיים', שמיים, איך הם מבדילים בין שמי יהודי? לבין שמי אחר? פינקי פרסי ערבי אחר?
או איך הם החליטו שגם מסויים הוא גן 'אירי' וגן נוסף הוא בכלל 'גרמני'.
מי האבטיפוס שלפיו הם מחלקים את האנשים?
ראיתי שבאירלנד כמה מקומיים עשו 'טסטים"?'כאלה ולהפתעתם יצא שהם רק אחוז מסויים אירים, אז מי האבטיפוס שעל פיו הם משוייכים לאירים? הרי מה הם האירים? אוכלוסיות שהצטרפו במשך השנים אל האוכלוסייה באי, ואני לא מדברת על המאה הנוכחית, אני מדברת על הקלטים ועל השבטים הנוספים שפלשו בתקופת האימפריה הרומית ונטמעו ועל הוקינגים שנטמעו ועל הבריטים שנטמעו, מי האב טיפוס לשייך את כל אחד מהאירים שם, לכל מוצא אחר. אפשר בודאי לראות שיש שוני, אבל מי דובע מה זה גן 'גרמני'? הרי הגרמנים הם צאצאים של שבטים ברבאריים והתערבבו איתם רומאים וכל העמים שמסביבים, יש עמים מסויימים שבאמת אפשר לראות שהם 'עם', כמו הסינים היפנים, העמים הספרדיים והלטיניים, העמים האפריקאיים, בתוואי הפנים,בצבע העור, במראה הכללי.
אבל גרמנים? עזבו את העת החדשה, שבו כולם מהגרים ממקום למקום, לפני 200 שנה, מספיק רק להסתובב ברחוב בגרמניה או בכל עיר אחרת באירופה כדי לראות שהם לא דומים אחד לשני באופן מיוחד,יש גבוהים ונמוכים בהירים וכהים עם תוואי פנים שונים ומגוונים, באותה מידה אפשר לטייל בניו יורק ולטעון שכל האנשים הלבנים שמסתובבים שם הם העם הניו יורקי, אין באמת מראה שייחודי לגרמנים או לעם אירופי כולשהו, בגלל שרוב 'העמים',הם כלל לא 'עמים' אלא צאצאים מפוזרים של הרבה שבטים ברבריים כאלה ואחרים שהתיישבו באזור והתערבבו זה בזה והגדרת 'העם' נוצרה אך ורק בגלל שאיתרע מזלם להיתקע ביחד תחת אותו השילטון ולבסוף להיקרא עם. אבל הם לא 'עם' בגלל שיש לו מוצא משותף לדוגמה עם ישראל, שהוא בעצם משפחת בסיס שגדלה והפכה לעם ולא כמו 'העמים האירופאים' שהם עירבוביה של שבטים ואנשים שהתאגדו בשלב מסויים תחת אותו השילטון.
מעניין אז לפי מה הם משווים את התוצאות שלהם.

ומעניין מה יהיה כתוב לי.
הלוואי שיהיה כתוב לי 100% שמית ממוצא יהודי.
מן הסתם יהיה כתוב לי 
46%אשכנז
2%אירופה כולשהו
2%אסיה כולשהו

45%מזרח תיכון יהודי
5%מזרח תיכון לא יהודי

מה הייתי רוצה:
100% שמית יהודייה

ואם לא הייתי יהודייה מה הייתי רוצה:
60% אירית קלטית(חלום חיי,משום מה, אבל אני יותר מעדיפה להיות יהודייה אם אני צריכה לבחור)
10%וקינגית
5%נינאדרטלית, כי זה ממש ממש ממש מגניב,אבל לא יותר מדי,כי אני לא רוצה להיות איזה יצורה או משהו
(ובאמת שיש אנשים שחיים היום בעולם והם כאלה!! באמת!! בממוצע 2.5% 
ורוב הסיכויים שאני לא כזאת, כי הנינאדרטלים היו אוכלוסייה אירופאית ולכן כשהם נטמעו הם נטמעו באוכלוסייה האירופית, והצד האשכנזי שלי הם יהודים, אז אין הרבה עירבוב עם הגויים 'המעורבבים', אולי יש איזה גר שהצטרך ואז יש סיכוי ל0.1 של גן ניאנדרטלי ממנו- וחוץ מזה שלא לכל גוי אירופאי יש גן כזה, רק לחלקם)
5%איטלייה
10%רוסייה
10%שמית יהודיה(לא 'אשכנז')

*ומחר אני נוסעת להורים. ושכחתי לשאול את אחותי אם היא רוצה גם לבוא שבת, אבל בסדר, מקסימום רק אני וההורים שלי נהיה השבת.
חוץ מזה, שבת הבאה אני גם מגיעה, כי אח שלי ואחותי מתכננים להגיע, כי זאת שבת לפני הטיול של אח שלי לדרום אמריקה לכמה חודשים ארוכים.
ולמרבה הנס, שיבצו אותי לראשונה ביום שישי(חובה לעבוד שישי לסירוגין) עד 11 בבוקר!! בלי שבכלל ביקשתי!! אז לא תהיה לי בעיה עם האוטובוס הביתה.(בגלל שזה שעון חורף ושעת סיום העבודה שלי בכל זאת לא השתנתה, אבל כל השאר כן, יוצא שאני מפספסת את האוטובוס לבית וצריכה להסתמך על טרמפים, ומלרבה הנס, שבת הבאה לא אצטרך לבקש חופש או שיחרור מוקדם, כי בעצם ישחררו אותי מספיק מוקדם כדי שאוכל לנסוע להורים)
וזהו. לילה טוב.
אולי עוד סרטון אחד ביוטיוב...

ודרך אגב,זה מאוד הגיוני שלהרבה מאוד גויים יש כמה אחוזים של 'גן אשכנזי', תחשבו שעם ישראל היה מפוזר בין העמים במשך מאות שנים, הגיוני שיקרה שתהיה תחלופת גנים בין האוכלוסיות, בין אם זה בבלל המרת הדת לנצרות או התגיירות, אונס, החלפת תינוקות, התאהבות 'בלתי חוקית' ועוד. ובגלל שזה כל כך הרבה שנים, אף אחד לא באמת זוכר שאבא של סבא רבא שלו נולד כתוצאה מאונס(ומן הסתם גם לא מדברים על זה) או תוהה על כך שסבתא רבתא רבתא שלו בכלל לא דומה למשפחה שלה או זוכר שלפני מאות שנים יהודי החליט להיות נוצרי והתחתן עם בת הכפר ועכשיו הצאצא שלו הוא גם מעט יהודי. 
למעשה, אני חושבת שלחלק מאוד גדול מהאירופאים (והערבים בטוח)יש להם בשושלת אב או אם ממוצא יהודי. ותחשבו שאפילו בזמן המודרני מדי פעם יש סיפורים של גויים שכלל לא היו מודעים לכך שהם יהודים אבל גילו את המכתבים של הסבתא או שהסבא החליט להגיד להם על ערש דווי שהוא יהודי וכן הלאה. אז אם בימים אלו, אנשים עדיין מופתעים לגלות שהם יהודים, בוודאי שושלות יהודיות מלפני מאות שנים יכלו להיעלם ולא להתגלות עד בדיקת הגנים הזאת.


edya
על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר לאתר, או אם אינכם עדיין רשומים הרשמו בחינם.